Notice: Undefined offset: 1 in /www/templates/kania/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95 Notice: Undefined offset: 1 in /www/templates/kania/library/Artx/Content/Item.php on line 68

Firma


    Zakład Masarsko-Wędliniarski powstał w 1990 roku w Czarkowie k/ Pszczyny.

    Właścicielem zakładu jest Henryk Kania, który poprzez te wszystkie lata poniósł duże nakłady na rozbudowę. Rozszerza ofertę asortymentową pokonując kolejne bariery w drodze do zadowolenia gustów swoich klientów.

   W 2004 roku powstała jedna z najnowocześniejszych ubojni trzody chlewnej w regionie. Po spełnieniu wszystkich wymogów zakład został zakwalifikowany jako zakład unijny.

  Nadrzędnym celem działalności jest ciągłe zaspakajanie potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów poprzez odpowiedzialną organizację pracy.

     Aby osiągnąć ten cel wprowadziliśmy system zapewnienia jakości zdrowotnej opierając się na analizie zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP, który jest oparty na systemach- GMP dobra praktyka produkcyjna i GHP- dobra praktyka higieniczna. Deklarujemy, iż funkcjonujący w firmie system HACCP jest zgodny z zasadami Światowej Organizacji Zdrowia „WHO”.

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości i klasy, w tradycyjny sposób wykonane szynki, polędwice, balerony oraz inne wyroby wędliniarskie o wyjątkowej recepturze i wysublimowanym smaku. Nasze produkty smakują doskonale podczas śniadań czy kolacji, nadają się na wykwintne stoły i przyjęcia.

    W ramach swojej działalności zakład współpracuje z odbiorcami indywidualnymi oraz hurtowniami z całego śląska. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów. Chcemy zaproponować Państwu nasze wyroby i mamy nadzieję, że Was w pełni usatysfakcjonuje ich jakość i niepowtarzalny smak.